Автомобіль року Renault Megane

Минулий рік на автомобільному ринку України був не простим, але той час  дуже активним і цікавим. За висновками 2016 року французький бренд Renault посів першу сходинку в рейтингу продажу нових легкових і комерційних автомобілів. За рік українці купили 8036 авто з ромбом на радіаторній решітці, що склало 10,9% ринку. Найбільш затребувані серед легкових авто були Renault Logan i Renault Duster.
Протягом 2017 року Renault представить в Україні одразу 8 новинок. В продажі вже з’явилися оновлені Logan, Logan MCV, Sandero Stepway. Пізніше з’являться Renault Megane Sedan i Renault Koleos, а також рестайлінговий Renault Captur. 

2017 рік буде початком ери електромобілів в нашій країні і Renault традиційно очолить цей рух. Лінійка моделей Renault в Україні сформована завдяки перевагам вітчизняних споживачів і постійно оновлюється.

Renault Megane четвертої генерації зовсім недавно виграв найпрестижніший автомобільний титул країни – «Легковий автомобіль 2017 року в Україні».

Так в чому сила переможця?

Renault Megane четвертої генерації  має багато факторів, які привели його до перемоги. Наприклад, без яскравої зовнішності не зібрати великої кількості голосів на користь авто. Адже для багатьох авто – це, перш за все дизайн. Він видався на славу. Зовнішність Megane чіпляє! Сміливі лінії кузова, цікаві стильні рішення, вигадлива оптика – все це склалося в єдину цілу картину: унікальну зовнішність. Під стать екстер’єру спроектований інтер’єр Megane (радує якістю матеріалів та ідеальною збіркою).

Для досвідченого автолюбителя екстер’єр завжди буде на другому плані. Куди важливішою є технічна складова автомобіля. І у Renault Megane є чим порадувати. Наприклад, новим 1,2-літровим турбомотором потужністю 130 к.с.

Для найвимогливіших є продуктивна версія Megane GT з 1,6 – літровим турбодвигуном, розвиває 205 к.с. До 100 км/год такий заряджений француз розганяється за 7,1с. Ця версія також оснащена активним повністю керованим  шасі, налаштованим інженерами Renault Sport. На швидкостях до 60 км/год при повороті керма задні колеса повертають в протилежному напрямку на кут до 3,7°, помітно підвищуючи маневреність і скорочуючи радіус повороту. На великих швидкостях колеса задньої осі , навпаки, повертають в сторону маневру. Тим самим зменшуючи надлишкову обертальність автомобіля.

Для кого важливіші мультимедійні інновації, ті можуть знайти в новому Renault Megane найсучасніші системи. Завдяки R – Link 2 фактично всі настройки автомобіля зібрані в одному планшеті. Там також можна створити свій, індивідуальний профіль з улюбленими конфігураціями, серед яких – гама  підсвічування салону, вид щитка приладів, набір додатків і багато іншого. Тому любителі гаджетів дуже швидко знайдуть спільну мову з цією машиною.

Posted in ГБО автомобилей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.